• Обновено
Патот Велосипед GPS Компјутер се Справи со Бар Планината Носителот Велосипед Матични Компатибилен Адаптер со Garmin Bryton

Патот Велосипед GPS Компјутер се Справи со Бар Планината Носителот Велосипед Матични Компатибилен Адаптер со

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

?УНИВЕРЗАЛНА?Велосипед компјутер носителот може да се инсталира на било handlebar, лесни, нема посебни големина барање. ?УНИВЕРЗАЛНА?Велосипед компјутер носителот може да се инсталира на било handlebar, лесни, нема посебни големина барање. ?ОДГОВАРА ЗА?Велосипедот адаптерот е компатибилен со за Garmin, Bryton, Blackbird, Cateye.Дојде со Cateye и Bryton база застане. ?ЛЕСНО ДА ГО ИНСТАЛИРАТЕ?Лесно да се инсталира и брзо ослободување, никогаш не се преземат напори.Адаптерот е добар додаток во монтажа на вашиот велосипед со компјутер на велосипед. ?МАТЕРИЈАЛ?Велосипедот продолжување заградата е направен од карбонски влакна и пластични материјали, што е солиден, цврст и издржлив да ја користите. ?ГАРАНЦИЈА?Ако не сте задоволни со нашата производ што сте го добиле, можете да испратите e-mail на нас во секое време.Ние ќе ви одговори веднаш и да ви помогне да го решите вашиот проблем.Карактеристики : Направен од карбонски влакна и пластични материјали, цврсти, цврсти и трајни производи за употреба.Лесно да се инсталира и брзо ослободување, никогаш не се преземат напори.Може да се инсталира на било handlebar, лесни, нема посебни големина барање.Добар додаток во монтажа на вашиот велосипед со компјутер на велосипед.Спецификација : Бренд : GUB Состојба : Сосема Нов Материјал : Јаглерод Влакна, Пластични Боја : Црна Компатибилен за Garmin, Bryton, Blackbird, Cateye Тежина : Околу. 35g Пакет Листа : 1 * Велосипед Компјутер Носителот 1 * Адаптер за Bryton 1 * Адаптер за Cateye 2 * Завртки 2 * Влошки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди