• Обновено
HEALLILY 1 Сет на Едноставни Практични Коса Clipper Ножеви Главата Додатоци Материјали

HEALLILY 1 Сет на Едноставни Практични Коса Clipper Ножеви Главата Додатоци Материјали

Rating 
DEN 2282.40

Залиха
Во магацинот.

Производот има широка примена, може да ги задоволи сите видови на народните потреби.Производот не е лесно да ' рѓа, што е удобно за луѓето да ги користат.Лесна инсталација, и производот е издржлив за луѓето да се користат во еден пат.Едноставен и лесен, со користење на дизајн, ви донесе многу погодности.Производот е исклучителна појава и едноставен дизајн, кој е практичен за да можете да ја користите. 1 Сет на Едноставни Практични Коса Clipper Ножеви Главата Додатоци Пакет Материјали, Вклучувајќи и 1 х сет на коса clipper машина главата додаток/.

Основни карактеристики

Најдобри понуди