• Обновено
Eaton Cutler-Чекан C-H BJ2200; 200A BJ ПРИКЛУЧОКОТ НА 2P 120/240V, Црна

Eaton Cutler-Чекан C-H BJ2200; 200A BJ ПРИКЛУЧОКОТ НА 2P 120/240V, Црна

Rating 
DEN 1024.80

Залиха
Во магацинот.

CHBJ2200 C-H BJ2200; 200 A BJ ПРИКЛУЧОКОТ НА 2 P 120/240 V.Се враќа нема да биде чест на овој closeout објект.Опис на производот C-H BJ2200; 200 A BJ ПРИКЛУЧОКОТ НА 2 P 120/240 V Од Производителот За употреба во сингл и 3-фаза Тип BR loadcenters 150 засилувачи и нагоре. 120/240 Volts ac; 10,000 AIC.Бара двајца 1" пол простори на левата страна и два 1" пол места на десната страна.Нема.BJHDS задржете за полнење, неопходни за користење како главен или назад хранат уред, soldseparately. #2 - 300 kcmil жица опсег.

Основни карактеристики

Најдобри понуди