• Обновено
BUBM 3pcs/set Поместена Патување Канцеларија Кабелот Кабел Опрема Организатор Електроника Додатоци Торба Gadget Носат Торбичка Електрични Кабелот за Управување со Сива

BUBM 3pcs/set Поместена Патување Канцеларија Кабелот Кабел Опрема Организатор Електроника Додатоци Торба Gadget

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

Едноставен и слобода.Добро поместена полу флексибилни опфаќа нудат одлична заштита за вашите додатоци; 2 патент отворање за лесен и брз пристап до вашата сите ваши електроника додатоци.Мека Рака Чувство Без Лош Мирис.

Основни карактеристики

Најдобри понуди