• Обновено
Lzttyee 3-Мрежа Метал Mesh Магнетни Организатор Складирање Кошница за Табла/Фрижидер/Магнетни Површина (Надградба Black1)

Lzttyee 3-Мрежа Метал Mesh Магнетни Организатор Складирање Кошница за Табла/Фрижидер/Магнетни Површина (Надградба

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Надградба на Силни Магнети : број на врати магнети е надграден од 4 до 6 со посилен магнетизам, дозволувајќи им на магнетно складирање организаторот да биде цврсто прикачен на магнетни површини.Корисни & Едноставна : 3 mesh прегради магнетни организација, лесно да ги зачувувате и организирате канцеларија или училиште резерви и да ја задржите вашата околина добро организирани.Одговара на Повеќето Места : Нашата магнет кошница работи совршено на whiteboards, фрижидери, бироа, и гардероби да се задржи вашето биро уредни и чисти без да се расправаме на изгубени предмети.Duable Фрижидер Магнет Организатор : Направен од метал mesh, овој класичен и елегантен магнетни пен носителот ќе обезбеди многу погодност за вас.Шкафче Додатоци : Оваа магнетен ѕид организатор работи совршено во секое училиште, канцеларија, дома шкафче, тоа е одличен подарок за децата, учениците и децата.Мрежа магнетни кошница е голема маса во организација помошник за вашата канцеларија.Може да се одржи пенкала, лепливи белешки, клипови, телефони, ножици, staplers, козметика, шминка четки или други канцелариски канцелариски материјали.Надогради до 6 тешки-должност супер-магнети за посилна се одржи и лесен за инсталација на фрижидери, магнетни whiteboards или било рамно магнетни површината.Ова магнетно фрижидер организатор е корисна неопходни за дом, канцеларија, на работата, училиштето, училницата.Компатибилен со whiteboards, сува избрише одбори, фрижидер, шкафче, кабинет, сад и така натаму.Фрижидерот магнет организатор е идеално решение за одржување на вашиот канцеларијата и домот уреден.Тоа ќе обезбеди простор за да се задржи пенкала, маркери, ножици, копчиња и други мали предмети, на сите на едно место.

Основни карактеристики

Најдобри понуди