• Обновено
Сет од 10, Грејпфрут и Десерт Лажица, findTop Нерѓосувачки Челик со Serrated Работ Лажици, 6-инчен

Сет од 10, Грејпфрут и Десерт Лажица, findTop Нерѓосувачки Челик со Serrated Работ Лажици, 6-инчен

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

ПОСТАВЕНО НА 10 - 10 парчиња од цврсти и издржливи грејпфрут лажици - Serrated рабовите лесно да се олабави грејпфрут делови.ГОЛЕМА ПОЛИРАН - Екстра-парична казна од не ' рѓосувачки челик грејпфрут лажица со светла и сјај заврши задржи својот блесок со текот на времето.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Копа во кои сочно грејпфрут со соодветна utensil, погоден за портокали и киви овошје.ESSCETIAL ВО ВАШАТА КУЈНА - Едноставен дизајн го прави лесно да одговара на нив со постоечките flatware во вашата кујна.ЛЕСНО TU ЧИСТИ - машина за миење Садови безбедно (без груби детергенти).Сет од 10,Грејпфрут и Десерт Лажица, find Top Нерѓосувачки Челик со Serrated Работ Лажици, 6-инчен.ГОЛЕМА ПОЛИРАН - Екстра-парична казна од не ' рѓосувачки челик грејпфрут лажица со светла и сјај заврши задржи својот блесок со текот на времето.ПОСТАВЕНО НА 10 - 10 парчиња од цврсти и издржливи грејпфрут лажици - Serrated рабовите лесно да се олабави грејпфрут делови.Спецификации : .Големина : 6 инчен.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Количина : 10 парчиња.ГОЛЕМА ПОЛИРАН - Екстра-парична казна од не ' рѓосувачки челик грејпфрут лажица со светла и сјај заврши задржи својот блесок со текот на времето.ЛЕСНО TU ЧИСТИ - машина за миење Садови безбедно (без груби детергенти).

Основни карактеристики

Најдобри понуди