• Обновено
Плоштад D QO235 240V 35A 2-пол Коло Прекинувач

Плоштад D QO235 240V 35A 2-пол Коло Прекинувач

Rating 
DEN 1007.76

Залиха
Во магацинот.

Цена За : Секоја Серија : QO AC Напон Оценка : 120/240 VAC Предмет : Plug Коло Во Прекинувач Број на Столбови : 2 Длабочина : 2.91" Ширина : 1.50" Коло Тип на Прекинувач : Стандард Засилувачи : 35 Стандарди : УЛ Наведени, АДС Заверена Терминал Врска : Завртка Менгеме Max.ВОЗДУХОТ Оценка : 10k A Должина : 3.00" DC Напон Оценка : 48 VDC Max.Жица Големина : 2 AWG Мин.Жица Големина : 8 AWG.Земја на Потекло (предмет на промена) : Мексико. 'Приклучок Во Коло Прекинато, Засилувачи 35, Бројот на Полови 2, Коло Прекинато Тип Стандард, AC Напон Оценка 120/240 VAC, DC Напон Оценка 48 VDC, За Употреба Со QO Оптоварување Центри и NQOD Panelboards, Серија QO, Терминал Врска Завртка Менгеме, Мин.Жица Size 8 AWG, Макс.Жица Големина 2 AWG, Должина 3.00 Во., Ширина Во 1.50., Длабочина 2.91 Во., Стандарди УЛ Наведени, АДС Уверение, Макс.ВОЗДУХОТ Оценка 10k A'.

Основни карактеристики

Најдобри понуди