• Обновено
Тетоважа Млазницата Совети Нерѓосувачки 5Pcs Тетоважа Совети Поставите Пирсинг & Тетоважа Снабдувањето со Комплет Игли 5 Големини Тетоважа Пен

Тетоважа Млазницата Совети Нерѓосувачки 5Pcs Тетоважа Совети Поставите Пирсинг & Тетоважа Снабдувањето со Комплет

Rating 
DEN 179.76

Залиха
Во магацинот.

Нерѓосувачки Млазницата Совети Квалитетни Материјали : Овие Тетоважа Глави Се Направени На 361 Од Не 'Рѓосувачки Челик И Никогаш Не' Рѓа, Обезбедување На Висок Квалитет.Сите Тетоважа Глави Се Сместени Во Кутија Со Димензии На Секој Слот За Да Заштедите Време И Да Ја Зголемите Продуктивноста.Нерѓосувачки Челик Тетоважа Стерилни Тетоважа Млазницата Групи : Овие Тетоважа Млазници Се Autoclaved Или Sterilized, И Може Да Се Користи По Завршувањето На Средното Температура На Стерилизација, Што Може Да Создаде Безбедна И Здрава Средина За Тетоважа Работа.Млазницата Совети Тетоважа Мешани Големини : Исклучителна Сет Вклучува 5 Стилови На Нерѓосувачки Челик Млазницата Глави, Тие Се 1 P, 3 P, 5 P, 5 Fp, 7 Fp, Различни Типови На Игли.Овој Сет Ќе Ги Задоволи Вашите Разни Тетоважа Потреби.Млазницата Совети Постави Апликација : Тетоважа Млазницата Совети Погоден За Професионални Или Домашна Употреба, Да Ги Задоволат Вашите Разни Тетоважа Потреби, Погоден За Чистење Тетоважа Совети, Тетоважа Костец И Цевки, Тетоважа Митралези И Други Опрема, Мали Млазници, Итн.Тетоважа Игла Млазницата Добар Избор : Тетоважа Млазницата Вештина Во Собата Е Професионална Алатка Од Суштинско Значење За Секоја Тетоважа Уметник.Стандардна Големина Одговара На Сите Заеднички Тетоважа Игли, Тетоважа Се Справи Со Цевки, Тетоважа Машини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди