• Обновено
Nieco 4405-16 Сива Терминал Блок

Nieco 4405-16 Сива Терминал Блок

Rating 
DEN 187.20

Залиха
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Nieco broilers се меѓу лидерите во автоматско broilers користи во брзо се служи јадење амбиент.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : Франција.Nieco 4405-16 Сива Терминал Блок.

Основни карактеристики

Најдобри понуди