• Обновено
Siemens 50 Amp Двојно Пол Тип QPF2 GFCI Коло Прекинувач

Siemens 50 Amp Двојно Пол Тип QPF2 GFCI Коло Прекинувач

Rating 
DEN 2495.76

Залиха
Во магацинот.

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија.Siemens 50 Amp Двојно Пол Коло Прекинато штити каблите во вашиот дом од прегревање.УЛ наведени за безбедност на производите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди