• Обновено
Црна Кањонот Вечната Убавина Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Црна Кањонот Вечната Убавина Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Rating 
DEN 622.56

Залиха
Во магацинот.

Мирис : Вечната Убавина (Сомот Роуз, Peony и Килибар).Црна Кањонот на Црна Кањонот остави во спреј за коса климатизација масло третман.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 1 Мл Коса Масло Третман, 4 Мл Detangler.Мирис : Вечната Убавина (Сомот Роуз, Peony и Килибар).

Основни карактеристики

Најдобри понуди