• Обновено
генерички Наводнување капка по капка Систем за Полнење Винил Дистрибуција, Цевки Растенијата Наводнување Систем DIY Заштеда на Вода Автоматско Наводнување Опрема ?

генерички Наводнување капка по капка Систем за Полнење Винил Дистрибуција, Цевки Растенијата Наводнување Систем

Rating 
DEN 1521.60

Залиха
Во магацинот.

Лесно да се постави, удобен и практичен, може автоматски да се наводнување, за да ви обезбеди со олеснување.Градина Наводнување Уред.стаклена градина sprinkler систем.На ефективни надворешни ладење и вистински ефект ќе биде добар избор за автоматски систем за наводнување.Прецизноста полевање полека и прецизно се обезбедува право количина на вода каде што вашиот растенија треба.Приоритетни материјали, добар квалитет, безбедни, издржливи и практични.Можете да ги купите овој ефикасни и практични наводнување систем за полнење на пристапна цена.Опис : Ова е автоматско наводнување капка по капка уред, главно изработени од ПВЦ материјал, со долг животен век, и може да служи добро.Автоматско наводнување дизајн, едноставен и практичен, ефикасен и удобен, лесно да се реши проблемот на беспилотни наводнување.Ова е голема автоматско наводнување капка по капка уред кој ќе ви донесе добро искуство.Карактеристики - Боја : Зелена.- Материјал : ПВЦ.- Големина : Околу 7. 50 X7. 50 X8. 00cm/ 2. 95 X2. 95 X3. 14inch.- Приоритетни материјали, добар квалитет, безбедни, издржливи и практични.- Лесно да се постави, удобен и практичен, може автоматски да се наводнување, за да ви обезбеди со олеснување.- На ефективни надворешни ладење и вистински ефект ќе биде добар избор за автоматски систем за наводнување.- Прецизноста полевање полека и прецизно се обезбедува право количина на вода каде што вашиот растенија треба.- Можете да ги купите овој ефикасни и практични наводнување систем за полнење на пристапна цена.- Боја : Зелена.- Големина : 7. 5 X8 CM.Пакет Вклучувајќи Сет 1 x Наводнување капка по капка за Полнење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди