• Обновено
Куче Поводник Рацете Слободни Рефлексивни Прилагодливи за Трчање, Одење Пешачење возење Велосипед Спорт Одговараат Сет со 4 Компјутери

Куче Поводник Рацете Слободни Рефлексивни Прилагодливи за Трчање, Одење Пешачење возење Велосипед Спорт Одговараат

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

добие повеќе директна контрола и спречување на куче се бори со дебела рачка.Поместена бафер перница во појас и рачки се направи стигнале поводник повеќе удобен за носење и употреба.нема повеќе болка, придобивките од Двојна Силна Bungee канапи да се изгради тоа може да се прошири до 82" за да одговараат на сите кучиња, без разлика на нивната големина, се намали врати вирус и ризикот од добивање боли за вие и вашето домашно милениче.половината носи бесплатно ќе рака, ги ублажува рамото или грбот во споредба со користење на стандардни стигнале куче поводник.прилагодливи половината појас половината појас е 1.1 широк за удобно носење.тоа се прилагодува од 27" да 46" за да ги собере голем број на половината големини.само го движите на три-планирам прилагодувач да се добие повеќе или помалку ткаенина како што е потребно.Премиум квалитет, го издржат голем број на кучиња.вашиот hands-free поводник е направена од повеќето трајни најлон и премиум метал клипови.тоа можат да го издржат сите надворешни елементи и се повторува и се користи година по година.тоа беше тестирана на голем број на кучиња со различни тежини : средна, голема и силна кучиња.ефективен дури и енергичен кучиња.

Основни карактеристики

Најдобри понуди