• Обновено
Иновативни Fabricators, Inc. Пумпа Џек Бизнис Картичка Носителот

Иновативни Fabricators, Inc. Пумпа Џек Бизнис Картичка Носителот

Rating 
DEN 384.00

Залиха
Во магацинот.

Ласерски сече од 18 мерач челик.Бесплатни стои.Големина : 3.63" широк x 2" длабоко x 4" високи.Црна навремено прав грб.Направен во САД.Опис : пумпа џек стои на врвот на оваа визит карта носителот.Ласерски сече со одличен квалитет и детали.Големина : 3.63" широк x 4" високи x 2" длабоко.Материјал : 18 мерач челик.Крај : Црна навремено прав грб.

Основни карактеристики

Најдобри понуди