• Обновено
3/4 Градина Црево Наводнување капка по капка Вода Резервоарот Екран Филтер 5m3/h Универзална

3/4 Градина Црево Наводнување капка по капка Вода Резервоарот Екран Филтер 5m3/h Универзална

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

* 120 мрежа екран, лесно да се отстрани за чистење од unscrewing на навој капа. * Филтерот е инсталиран помеѓу наводнување и капе регулаторот за заштита на капе emitters од ' рѓа, песок и други нечистотии што може да ги заглави нив. * Тешки со максимална УВ и oxidizer заштита.Корисни Y-филтер контроли остатоци.Длабоко кревет филтер, ефикасно филтер нечистотии. * 3/4 инчи 120 Мрежа Екран Наводнување Систем Филтер - Овој филтер е инсталиран помеѓу наводнување и капе регулаторот за заштита на капе emitters од ' рѓа, песок и други нечистотии што може да ги заглави нив. * Нерѓосувачки челик 120 мрежа екран, лесно да се отстрани за чистење од unscrewing на навој капа.Функција : Корисни Y-филтер контроли остатоци.Длабоко кревет филтер, ефикасно филтер нечистотии.Тешки со максимална УВ & oxidizer заштита.Нерѓосувачки челик 120 мрежа екран, лесно да се отстрани за чистење од unscrewing на навој капа 100% сосема нов и висок квалитет.Спецификација : Connection : машки 3/4" Материјал + нерѓосувачки челик мрежа Боја : црна Проток : 5m3/h Работен притисок : 1-8kg Mesh : 120 мрежа Пакет се вклучени : 1 x наводнување екран филтер.

Основни карактеристики

Connection:
male 3/4
Material + stainless steel mesh :
Color:
black
Flow:
5m³/h
Working pressure:
1-8kg
Mesh:
120 mesh
Package included:
1 x irrigation screen filter

Најдобри понуди