• Обновено
Замена Четка Глави за Електрична Четка за заби - 16 СЕМЕЈСТВОТО Pk на Избрани - 4 Крст, 4 забен Конец, 4 Прецизност & 4 Чувствителни Вклопува Браун Про 1000, Виталност + Повеќ

Замена Четка Глави за Електрична Четка за заби - 16 СЕМЕЈСТВОТО Pk на Избрани - 4 Крст, 4 забен Конец, 4 Прецизност

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

Нашите напредни КОНЕЦ АКЦИЈА влакната се дизајнирани за супериорен чистење.Секоја Усна Б замена четка главата доаѓа со идентификување на обоени прстен, така што Мајка, Татко и останатите членови на посадата можат да го делат истиот електрична четка за заби база и секој имаат многу свој четка.Конечно, Крстот Акција генерички четка глава обезбедува извонредна заб од забот покриеност, со различни наежвам нивоа во различни агли која достигнува и ги отстранува повеќе плак.КВАЛИТЕТОТ И УПОТРЕБЛИВОСТА ДОДЕКА ГО СПАСИ $$$$$$$!- Сите замена четка глави доаѓаат со боја кодирани бендови, па можете да ги споделат овој дел пакет со сите!Заштеда на време и пари со нашето семејство со големина на пакување на четка глави компатибилен со ПОВЕЌЕТО орален б електрични четки за заби (со исклучок на Sonic, Pulsonic и батеријата напојува четки кои користат ЕДНА AA батерија).Но, Секој Од Нив Има Иста Основна За Кои Лесно Кликнете На Инсталација!Нашиот кадар на дизајн нуди едноставен прилог на четка за да се основа така што ќе не мора да потрошите време да се заморувате со вашата четка за заби, кога ќе бидете подготвени да ги четка забите.Оваа избрани пакет на Alayna Орално-б генерички соодветна замена четка глави е дизајниран со ваша погодност во умот.Тоа е зошто Alayna создал овој Oral B Браун соодветна замена четка главата во собата - каде сте сигурни да се најде на четка главата ќе ви се допаднат.На електрична четка за заби замена на глава ќе обезбеди конец како чисти и да се промовира здравјето на непцата со специјализирани Micro Pulse влакната.Ние секој има различни потреби и вкусови, и секој ден ги носи по нови искуства.Кога сте во потрага за длабоко чистење на интерденталните, се фатил за Орална б Браун компатибилен генерички Конец Акција четка главата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди