• Обновено
TYC 12-5230-00 Компатибилен со ТОЈОТА 4 Тркач Возачот Страна Замена Јачина на Светилка со Дење Работи Светилка

TYC 12-5230-00 Компатибилен со ТОЈОТА 4 Тркач Возачот Страна Замена Јачина на Светилка со Дење Работи Светилка

Rating 
DEN 382.56

Залиха
Во магацинот.

ОЕМ Замена.Partslink : TO2532113. ОЕМ# 81521-35391. Користи оригинални монтажа одредби, без дупчење е потребно да се инсталира.Подлежи на DOT (Department of Превоз) & SAE (Здружение на Автомобилски Инженери) Стандарди.ОЕМ Замена, Partslink : TO2532113, ОЕМ# 81521-35391, Користи оригинални монтажа одредби, без дупчење е потребно да се инсталира, во Согласност да се DOT (Department of Превоз) & SAE (Здружение на Автомобилски Инженери) Стандарди, Крушка Тип : Халоген.

Основни карактеристики

Најдобри понуди