• Обновено
KINAMADE Стигнале Рацете Слободни Куче Поводник за Водење на Одење Обука Пешачење, Dual-Рачка, Рефлексивни, Прилагодлив Половината Појас, Шок Апсорпција, Идеални за Мали

KINAMADE Стигнале Рацете Слободни Куче Поводник за Водење на Одење Обука Пешачење, Dual-Рачка, Рефлексивни,

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

БЕЗБЕДНОСТ КЛИПОВИ НА ПОЈАС - за Разлика од другите рацете слободни leashes кои може да имаат вашето куче се скрши бесплатно, како резултат на појас unlatching, нашите професионални поводник има поддршка механизам кој е дизајниран со 2 нерѓосувачки челик clasps кои ги преземе сите тензии надвор од пластични тока и поделете го влече сила на двете страни на појас!.Подобра контрола при навигација на терен. -Уживајте во контролирањето на вашето куче и од 2 рачки, да добиете фирма се одржи и да се спречи куче се бори преку јака рачки.Лесно контрола контрола рачка на bungee ќе ви овозможи фирмата, сепак, мазна се одржи на вашето куче секогаш кога ќе треба да се задржи надвор од штета е начин!. -Уживајте со користење на овој поводник одговара куче различни големини подолу 35 KGS.На 4 нозе поводник е доволно долго за да обезбеди доволно простор и се протега надвор да 5. -Уживајте сопственик на оваа трајни поводник направени од најлон материјал со малку пари, но времето отпорни и голема користи.HANDS-FREE ИЛИ со РАКА-НА - без разлика Дали сакате hands-free поводник или традиционална една, имаме што се опфатени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди