• Обновено
CYHO Еластичен Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Тоалет;Туш кабина;Сместување;Поднесување Куќа;за Домаќинството;Travel;Екскурзија, 215x80(MM), Сина, 5 (Проекти) Четка за

CYHO Еластичен Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Тоалет;Туш кабина;Сместување;Поднесување Куќа;за Домаќинството;Travel;Екскурзија,

Rating 
DEN 373.44

Залиха
Во магацинот.

Четката за складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, и го спречува четка за заби од deforming.Четката за складирање кутија има мазен изглед, и транспарентна кутија телото го прави лесно да се најдат предмети.Производот е лесно да се носат, поради неговата леснотија и компактност, и тоа не заземаат простор.Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитетни материјали.

Основни карактеристики

Најдобри понуди