• Обновено
MOTOALL HID Xenon Светла Баласт Контролен Модул за D2R D2S Сијалица Nissan Infiniti Mazda Saab 28474-89904 28474-89907 28474-8991A 28474-89915 Matsushita NZMNS111LANA NZMNS111LBNA NZMNS111LANH

MOTOALL HID Xenon Светла Баласт Контролен Модул за D2R D2S Сијалица Nissan Infiniti Mazda Saab 28474-89904 28474-89907

Rating 
DEN 695.76

Залиха
Во магацинот.

Постојните igniter може повторно да биде употребен доколку тоа е функционирање.Извор на светлина : D2 R D2 S; Влезен Напон : DC 12 V; Излезен Напон : AC 85 V; Излезна Моќност : 35 W; животниот Век век : 2000hr; Одговара лево или десно светла.Ова е за гол баласт само.Ова е за гол баласт само.

Основни карактеристики

Најдобри понуди