• Обновено
10 Парчиња Само Носот Пирсинг Пиштол за Безбедност на Расположливиот Носот Percinging Комплет со Хируршки Челик Носот Прстени Студ Пирсинг Колекции Пирсинг на Нос

10 Парчиња Само Носот Пирсинг Пиштол за Безбедност на Расположливиот Носот Percinging Комплет со Хируршки Челик

Rating 
DEN 395.52

Залиха
Во магацинот.

На високо-квалитетни авто-пирсинг единица, совршен дизајн, брзо да го заврши пирсинг, многу лесен за употреба, можете дури и да работат на себе, нема потреба да одат до продавница за накит, ќе може да ја заврши пирсинг дома.Потоа носот студ ќе остане каде што сакате.Пирсинг на нос Комплет - Нашиот нос пирсинг комплет вклучува 10 носот пирсинг пиштоли, 10 вграден нос studs( златна, бела, сина, розова боја) , и 10 чистење памук влошки.За време на вашиот нос пирсинг процес, не треба да се купи други алатки.Тоа е еднократна пирсинг пиштол и не може да се употребуваат.Висок квалитет на Носот Пирсинг Пиштол - расположливиот носот пирсинг пиштол е управувано од страна на вграден-во пролет, и тоа не е склон да метеж во текот на пирсинг процес.Носот пирсинг полнење има положено нашите строги квалитет за да се осигура дека нема квалитет проблем.Секој пирсинг комплет е чиста и пакувани во согласност со медицински стандарди, носот ноктите е направен од хируршки челик, кој не е алергичен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди