• Обновено
калеидоскоп Чудо Капки 2oz.

калеидоскоп Чудо Капки 2oz.

Rating 
DEN 380.40

Залиха
Во магацинот.

Коса Regrowth. 2oz.ЗАВРШИ КОСА REGROWTH ПРОИЗВОД ЗА ЖЕНИТЕ & МАЖИ : се Постигне неверојатен раст на косата и regrowth плус се спречи губење на косата со оваа интензивна раст на косата третман направени од сите природни состојки.Нашиот раст систем чисти и исцелува главата со масло од чајно дрво. 100% ПРИРОДНИ И ДРОГА-БЕСПЛАТЕН АНТИ РАСТ на КОСАТА се ВКЛОПУВААТ - Природни Состојки Вклучуваат Чајно Дрво (Melaleuca Altemifolia), Лист Нафта, Пеперминт , (Mentha Piperita) Масло Алое Barbadenis Leaf Екстракт, Ylang Ylang, Granium, и Витамини, A,D и E. БЕЗБЕДНО и НЕЖНО - Калеидоскоп Чудо Пад на Раст на Косата Масло е многу нежна, но сепак дава неверојатни резултати.РАСТ на КОСАТА ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Калеидоскоп на раст на косата на нафта е за мажите и жените и се наменети за сите типови коса.Тој е дизајниран за да им помогне со Губење на Косата, Губење на Чистење и Кршење, Сува и Јадеж Скалпот, Алопеција, Псоријаза, и Себороичен Дерматитис. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Поради некоја причина не сте задоволни со нашата Раст на Косата Масло, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе се вратат 100% од вашите пари!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди