• Обновено
16 Компјутери Тело Пирсинг Дополнителен Комплет Hemostat Сунѓерот Менгеме ДДП

16 Компјутери Тело Пирсинг Дополнителен Комплет Hemostat Сунѓерот Менгеме ДДП

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

16 Компјутери Тело Пирсинг Дополнителен Комплет Hemostat Сунѓерот Менгеме ДДП ДС-884. 16 Компјутери Тело Пирсинг Дополнителен Комплет Hemostat Сунѓерот Менгеме ДДП ДС-884 2 - Sloted СУНЃЕРОТ ФОРЦЕПС 6" 4 - СУНЃЕРОТ ФОРЦЕПС 6" 4 - Pennington ФОРЦЕПС 6" 1 - Pennington Tweezer ФОРЦЕПС 6" 1 - ГОЛЕМ Прстен Настроената Plier Нерѓосувачки Челик 1 - ПРСТЕН ЗАТВОРАЊЕ Plier Нерѓосувачки Челик 1 - HEMOSTATE Форцепс Кели 5.5" 1 - HEMOSTATE Beed Држи Форцепс 5" 1 - Вез Ножици Злато се Справи со 4".

Основни карактеристики

Најдобри понуди