• Обновено
Ruipunuosi 3929In Tulle Табела Здолниште Екстра Долг Табела Здолниште Онанирачки Исклучителна Tablecloth Декорација за Свадба, Роденден Исповед Сцена Торта Табела Декорација

Ruipunuosi 3929In Tulle Табела Здолниште Екстра Долг Табела Здолниште Онанирачки Исклучителна Tablecloth Декорација

Rating 
DEN 2390.40

Залиха
Во магацинот.

Направени од високо-квалитетни мрежа материјал, меки, кожни-friendly и меки;маса здолниште е многу лесно да се инсталира.Табела здолниште е направен од укината основната ткаенина + 2 слоеви на високо-квалитетни мрежа, која е мека и удобна, лесна за одржување.Мека на допир, лесно да се грижи, со анти-навремено обвивка, убава и великодушни.Мека tulle носи блескава и splendent ефект на вашата маса showpiece.Повод : Овој екстра долг варијабилна tulle табела здолниште е мека, романтични и градина се чувствуваат.Добро работи за свадба главата табела/сакана табела/торта маса, а исто така и прекрасен украс за вашата партија торта табела.Tulle табела фустан Цел : Принцезата бебе туш декорација, бебе туш девојка декорација, девојка слон бебе туш декорација на маса декорација, торта десерт табела декорација, банкет табела декорација, дома декорација, бебе 1-ви роденден, роденден, свадба , Празник страни, итн.Материјал : Виткање база крпа + mesh Size : 100*75см, 22*15*7cm (амбалажа кеса)Пакување : OPP bag Matters потреба од внимание : 1.1 инчен = 2.54 cm2. Ве молиме овозможи 2-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред наддавање.3. Поради разликата помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди