• Обновено
Лале Мека Мат Ткаенина Боја 2oz-златно Жолта

Лале Мека Мат Ткаенина Боја 2oz-златно Жолта

Rating 
DEN 201.84

Залиха
Во магацинот.

309-63. ЛАЛЕ-Мека Мат Ткаенина Боја.Креирај свој прекрасен дизајн за маици и повеќе!Овој пакет содржи еден 2fl оз шише од мека мат ткаенина боја.Се согласува да ASTM D 4236. Доаѓа во различни бои.Секој се продава одделно.Увезени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди