• Обновено
Pohlif Hands-Free Куче Поводник Појас е Погоден за Трчање, Одење, Џогирање, Обука и Одење. Погодна за Средни и Големи Кучиња. Прилагодливи Појас Половината Торба (Црна)

Pohlif Hands-Free Куче Поводник Појас е Погоден за Трчање, Одење, Џогирање, Обука и Одење. Погодна за Средни

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Оваа работи појас е совршен за фитнес, салата вежбање, пешачење, џогирање, возење велосипед, качување, патуваат и повеќето други активности на отворено.Повеќето жени и мажи, можат да го носат овој работи појас.Внатрешниот торба има пот-доказ слој за да се спречи пот пенетрација.Покрај тоа, нашите патент се наоѓа на врвот на купето, па лесно може да се повлече од вашиот телефон или да го повлече пари.Ова е одличен додаток за обука, одење, џогирање, пешачење обука и водење 2.Тоа е многу погодно да се исчисти срање додека одење на кучето.Двоен амортизер : Опремена со 2 амортизер да помогне да се обезбеди малку "давање" во појас.Двојно тока може да се прилагодат за повеќето куче leashes.Постојат две мали надворешните џебови за куче-одење ѓубре кеси и шишиња со вода.Куче поводник појас : Ние дизајниравме куче поводник независни двојно тока за вас професионално, што ќе ви овозможи да кука на куче поводник погодно и слободни вашите раце.Рефлексивни појас дизајн : мисловните појас за водење појас осигурува безбедноста на вашите лични предмети.

Основни карактеристики

Најдобри понуди