• Обновено
Petmate 21842 се Види и да се Прошири Миленици Превозникот, Црна

Petmate 21842 се Види и да се Прошири Миленици Превозникот, Црна

Rating 
DEN 1497.84

Залиха
Во магацинот.

Zip-out мрежа предворјето за пет леснотија и удобност на дестинација, врвот и од страна на пристап за лесно милениче влез.Оди обложени мрежа на врвот и страните за безбедност и удобност.Надворешноста сигурносен Појас циклуси за безбедно возење во возило, Два tote ремени за лесно патување сметководствена.Развиена од искуство и патуваат илјадници милји со домашни миленици, Petmate Види & go милениче оператори нудат оригинални решенија и додаде безбедност за мали миленичиња транспорт.Секој носител адреси специфични потреби за миленичиња патување од патот или воздух, со посебен Увид во двете милениче и луѓе потреби.Сите превозници функција види & go мрежа – лесно да се види домашни миленици, Лесно за домашни миленици да се види.

Основни карактеристики

Најдобри понуди