• Обновено
Microsoft XBOX Една Безжична Видео Игри Контролер, Сина (Продолжува)

Microsoft XBOX Една Безжична Видео Игри Контролер, Сина (Продолжува)

Rating 
DEN 1204.80

Залиха
Во магацинот.

Оваа Обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат од страна на квалификуван снабдувач.Кутија и додатоци може да се генерички.Активирањето копчиња со инвеститорот-кориснички се тркалаат повратни информации-Прецизност Насочен Подлога-Поддржува Wi-Fi Direct Оџакот Радио.Над 40 подобрувања на наградуваниот 360 Безжичен Контролер, без да се земе нешто далеку од она што те сакам.Ново дизајнирани D-pad е совршен за сите видови на играта жанрови, вклучувајќи спортски, се борат, FPS, и повеќе.Оптимизиран за двете насочен и убедливо D-pad движења.Новиот безжичен радио што се овозможува побрз пренос на податоци до конзолата.Најдобрите игри контролер само што влегов подобро со над 40 технологија иновации.Нов Импулс Предизвикувачи испорача прецизни fingertip повратни информации за повеќе реални искуства.Имаме рационализација на thumbsticks, D-pad, и контури за да се подобри прецизноста и удобност во вашите раце.Едноставно кажано, тоа е најдобар контролер што некогаш сум ја направил.Треба 2 АА батерии (Батерии НЕ се вклучени).Активирањето копчиња со инвеститорот-кориснички се тркалаат повратни информации-Прецизност Насочен Подлога-Поддржува Wi-Fi Direct Оџакот Радио Над 40 подобрувања на наградуваниот 360 Безжичен Контролер, без да се земе нешто далеку од она што те сакам Ново дизајнирани D-pad е совршен за сите видови на играта жанрови, вклучувајќи спортски, се борат, FPS, и повеќе.Оптимизиран за двете насочен и убедливо D-pad движења.Новиот безжичен радио што се овозможува побрз пренос на податоци до конзолата ги Собереш и да игра.Kinect автоматски препознава што се игри на среќа и кои контролер тие се држи.Треба 2 АА батерии (Батерии НЕ се вклучени).

Основни карактеристики

Најдобри понуди