• Обновено
2-Pack Орбита 57183 3-Порта Цела Систем За Наводнување

2-Pack Орбита 57183 3-Порта Цела Систем За Наводнување

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

Најлесен Начин Да Се Инсталира 3 Вентил Цела Систем.Не Се Потребни Алатки.Сите Конекции Функција Вдп O-прстени.Изградена На Високи влијание И Ув Отпорни на Полимери.За Надворешна Употреба Со Ладна Вода Само.Орбита Подземни 57183 3 Порт Колектор се користи за инсталирање на 3 вентил за наводнување систем.Се бара 1" вртливата адаптер за женски конекции.Карактеристики вдп O-прстени на сите конекции.Издржливи УВ отпорни и големо влијание изградба.За надворешна употреба со ладна вода само.Нема специјални алатки потребни за да се инсталира.

Основни карактеристики

Најдобри понуди