• Обновено
DogLemi Рацете Слободни Куче Поводник со Торбичка за Водење на Одење Џогирање Обука Пешачење Прилагодливи Половината Појас Рефлексивни Бода Двојна Најлон Bungees со Пом?

DogLemi Рацете Слободни Куче Поводник со Торбичка за Водење на Одење Џогирање Обука Пешачење Прилагодливи Половината

Rating 
DEN 381.60

Залиха
Во магацинот.

РЕФЛЕКСИВНИ ТЕМА ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ на ВИДЛИВОСТА : се Направени од издржлив најлон materail.Мисловните крои во текот на поводник и половината бендот се зголеми видливоста во слабо светло, подобрување на безбедноста при одење вашето домашно милениче во раните утрински часови и вечерна!.РАЦЕТЕ СЛОБОДНИ : Со половината носи, можете да ги контролирате домашно милениче со телесна тежина отколку да се има вашата рака yanked off.Вие сте во можност да мулти задача.Зборуваме за вашиот телефон, да носите пиење.Прошетка на вашето куче на вашето дете во исто време!.ТОРБИЧКА ЏЕБ се ВКЛУЧЕНИ : Со половината торбичка дизајниран да се одржи понудата на измет кеси, копчиња, телефон или други мали предмети.BUNGEE ШОК : на Нашата поводник дека апсорбира шоковите и ја повлекува дури и од големи кучиња и се избегнува повреда на двете вие и вашето куче.ПОМЕСТЕНА ИЗДРЖЛИВИ се СПРАВУВА со : Ова bungee куче работи половината поводник е обезбедено околу половината, оставајќи вашите раце целосно слободни.Совршен за одење, трчање, па дури и обука куче, истовремено овозможувајќи други движење.Две neoprene поместена се справува може да се користи за лесно контролирање на вашето куче.

Основни карактеристики

Најдобри понуди