• Обновено
1Pc Преносни Keychain Мини Копче Синџир Тетоважа Машина за Повикување Синџири Тетоважа Копче Синџири За Тетоважа Машина Пиштол Пирсинг & Тетоважа Материјали Дизајн Сна?

1Pc Преносни Keychain Мини Копче Синџир Тетоважа Машина за Повикување Синџири Тетоважа Копче Синџири За Тетоважа

Rating 
DEN 222.96

Залиха
Во магацинот.

Синџири Машина Копче - Направени Од Цинк Метални Алуминиумски И Метални Материјал, Издржлив И Лесен За Носење.Синџири Тетоважа Копче - Има Вистинска Калеми И Сите Потребни Делови, Изгледа Само Како Вистинска Тетоважа Машина.Синџири Keychain Тетоважа - Прекрасен Изглед, Посебни Површински Третман, Внимателно Дизајн.Снабдување Преносни Тетоважа - Ги Красат Себе Си Со Овој Уникатен Мини Тетоважа Машина Pendant.Машина Мини Тетоважа - Исто Така Може Да Се Користи Како Keychain.

Основни карактеристики

Најдобри понуди