• Обновено
Постојана Флексибилни Тетоважа 40W Помине Прашина Тетоважа Led Светло Прилагодливи Тетоважа Led Светло За Тетоважа Машина За Тетоважа Машина, Постојан Пирсинг & Тетов?

Постојана Флексибилни Тетоважа 40W Помине Прашина Тетоважа Led Светло Прилагодливи Тетоважа Led Светло За Тетоважа

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

Прилагодливи Led Светло Лесно Да Се Инсталира : Едноставен За Инсталација, Можете Само Да Ја Користите За Да Клип На Тетоважа Машина.Прилагодливи Тетоважа Led Лесен За Употреба : Со Кука Може Да Биде Удобен За Вас Да Висат Некаде, Па Како Да Им Помогне На Работа.Светлината Тетоважа Led Прилагодливи Led Светло : Со Подвижните Дизајн, Овој Производ Е Флексибилен За Да Го Прилагодите Според Вашите Потреби.Светилка Тетоважа Led Добра Алатка За Тетоважа : Led Светло Е Светла И Бела, Кои Ќе Го Осветлуваат Области Ќе Се Работи На.Без Бучава И Стабилна Изведба, Добра Алатка За Тетоважа.Светлината Додатоци Постојан 100% Задоволство Гаранција : Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате Ако Имате Било Какви Прашања.Ако Поради Некоја Причина Не Сте Задоволни.Само Едноставно Да Го Вратите За Целосна Наплата Или Размена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди