• Обновено
Instahibit Тешки Прирачник ID Значка Кредитна ПВЦ Хартија Бизнис Картичка Умре Машина Круг Агол Машина Удар Канцеларија Банка

Instahibit Тешки Прирачник ID Значка Кредитна ПВЦ Хартија Бизнис Картичка Умре Машина Круг Агол Машина Удар

Rating 
DEN 1341.60

Залиха
Во магацинот.

Professional desktop умре машина со сите тешки метали, трајни и тешки.Појачани Челик Сечење Умре и да Умре-фрлија Челик База.Ergonomical долго рака дизајн со удобност костец минимизира корисникот замор.Вкупната Големина : 9 1/4" x 6 1/4" x 12 3/16" со Заоблени Агли.Макс Сечење дебелина до 0.75 мм.Гледате професионални Десктоп Умре Машина.Со ова сите метални тешки-должност и удобен Картичка Машина, можете да ја исечете стандардни кредитни картички, возачка дозвола картички, ПВЦ ID картички, и паричникот големина фотографии.Појачани челик сечење умре, ќе умре-фрлија челик база и долга рака на сила, енергија-заштеда на дизајн ви помогне да се справи со отсечени повеќе лесно од други умре секачи.Тоа е идеален за професионални и повремените корисници.Спецификации : - Вкупната Димензија(Dxšxv) : 9 1/4" x 6 1/4" x 12 3/16" (23.5 x 16 x 31 см)- се Справи со Должина : 10 1/2" (26.67 cm)- Картичка Влезот Ширина : 4 5/16" (11 cm)- Картичка Големина, По Намалување(Lx W) : 2 1/8" x 3 3/8" (5.4 x 8.6 cm)- Макс Картичка Дебелина : до 0.75 мм - Материјал : Челик - Нето Тежина : 2.76 Lbs (1.25 kg)Пакет Содржина : - 1x Десктоп Умре Машина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди