• Обновено
Sonic Електрична Четка за заби Замена Глави за Црвено-Ni, 12 компјутери Замена Глави Компатибилен со Црвено-Ni Модел ET201 Електрична Четка за заби (12Pcs Црна)

Sonic Електрична Четка за заби Замена Глави за Црвено-Ni, 12 компјутери Замена Глави Компатибилен со Црвено-Ni

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

☑Црвено-Ni ET201 sonic електрична четка за заби Глави x12 само компатибилни за Црвено-Ni ET201 Бисер Бели / Кристал Црна /Бисер Розова/Sky Blue Sonic Четка за заби.️Овој производ е дадена само за Црвено-Ni модел ET201 sonic електрична четка за заби, други модели не се совпаѓаат. ☑Бран во облик на влакната се направени со парична Казна Најлон, за да одговараат на забите топографија за темелно чистење на непцата и тешко да се постигне места. ☑Го замени четка за заби главата секој 3 месец за да се избегне прекумерното размножување на бактерии како што е препорачано од страна на стоматолози. ☑H : 8.5cm/3.3inch Дното должина : 1.3 см/0.5 инчи. ☑Ве молиме слободно контактирајте со нас директно ако не сте целосно задоволни, или збунети околу тоа како да ги користите.Ние ќе ги реши сите ваши проблеми со нашата најголема искреност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди