• Обновено
GSParts 4pcs Тешко Електрична Четка за заби Замена Глави за Fairywill ПРЕПРАТЕНА-507/508/659/917

GSParts 4pcs Тешко Електрична Четка за заби Замена Глави за Fairywill ПРЕПРАТЕНА-507/508/659/917

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Модел : ПРЕПРАТЕНА-06. Компатибилен Модел : Fairywill ПРЕПРАТЕНА-ET507, ПРЕПРАТЕНА-ET508, ПРЕПРАТЕНА-ET659, ПРЕПРАТЕНА-917. Компатибилен Модел 2 : Fairywill 515, ПРЕПРАТЕНА-ET507 Black-420. Боја : Црна.Бренд : Fairywill. 4pcs x ПРЕПРАТЕНА-01 Бела Електрична Четка за заби Замена Глави.

Основни карактеристики

Најдобри понуди