• Обновено
BAGSMART Електронски Организатор на Жените,Патување Кабел Организатор,Розова

BAGSMART Електронски Организатор на Жените,Патување Кабел Организатор,Розова

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Многу Оддел -2 пространа прегради за голем објект како што се PC полначот; 7 мрежа џебови за конвертори и др.; 10 еластична ремени за кабел; 1 патент оддел во средината со 4 SD картичка слотови за скапоцености.Чувајте ги Организираше - екстра за прицврстување на кабелот за врски за да се организира кабли и спречување на нив од добивање испреплетени, може да се намали на сопствени-должина како што треба.различни партиции за сортирање gadgets, во различни големини одделени и организирани.Брз Пристап - Голема отворање дизајн за да се обезбеди можете да го најдете вашиот објект quikly и нуди лесен пристап до објектите.Заштита - Поместена водоотпорен материјал нудат заштита за електронски додаток.Удобен - со сметководствената рачка, двојно патент дизајн и компактна големина вклопува во куфер, кога на патување или бизнис патување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди