• Обновено
6045-12V Штета Магла Црн Комплет

6045-12V Штета Магла Црн Комплет

Rating 
DEN 6766.56

Залиха
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Супериорни перформанси во текот сијалица-базирани светла за магла.Дизајниран да retrofit par36 за лесна инсталација.Располагање со пиедестал планината.Ј.W.Говорникот 0551583 модел 6045 12 V SAE/ECE LED Магла светлина со црна внатрешна рамки - 2 светлина комплет е дизајниран како замена за акции Par36 светла за Магла.Моделот 6045 супериорна сијалица-базирани светла за Магла со супериорен видливост, екстремна издржливост, и неспоредлив долговечност.Проверете модел 6050 за верзија со гума кофа и универзална пиедестал планината.Основана во 1935 од страна на Џон w.Говорник, J. W. Говорникот Корпорација е фокусирана на развој на иновативна технологија, висока-перформанси vehicular осветлување решенија за ОЕМ и резервни клиенти од целиот свет.Ние се специјализираат во ЛЕР и други новите осветлување технологии и со гордост дизајн, производство и да се соберат на нашите производи во germantown, Висконсин.

Основни карактеристики

Најдобри понуди