• Обновено
Авто Делови на Моторот се Зголеми До Почиста Каталитички Конвертор Почисто Гориво Систем за Третман на Силажата за Бензин и Дизел Автомобил (3Pcs)

Авто Делови на Моторот се Зголеми До Почиста Каталитички Конвертор Почисто Гориво Систем за Третман на Силажата

Rating 
DEN 503.76

Залиха
Во магацинот.

Преносни големина, 1 шише во исто време.Нема потреба да се грижите за истекување или испарување.Многу удобен, додадете шише секој пат кога ќе земам гориво.Прави мотори започнете со лесно и се одвива непречено; ја подобрува економичноста на горивото и ги намалува емисиите.Чисти вентили и инјекторите на јаглерод депозити, непцата и лакови за максимална ефикасност, зголемена ефикасност на гориво и намалени емисии.Крајната Чистење Решение : Нема повеќе издувниот систем проблем, почиста исто така, може да се исчисти и други делови како кислород сензор, инјектори за гориво, цилиндар глави, и други.Препорачливо е да им суди на сила по користење на неколку шишиња според километражата на автомобилот.Овој производ ветува наплата ако нема ефект.Опис : Дали некогаш сте се забележи вашиот гориво економија значително намалување или расипани јајца мирис е што доаѓаат од вашиот мотор, тогаш ќе треба да се исчисти каталитички конвертор веднаш!Длабоко се чисти вашиот конвертор со Каталитички Конвертор Почиста без отстранување на тоа!Стоп за страшната "услуга моторот", светлото трепка појавува на вашиот екран, и да се подобри перформансите на моторот!Ова е апсолутно пари-чувар!Ви благодариме за намалување на одржување и трошоците за гориво.ПОНИСКА ЕМИСИЈА НИВОА : може да ја намали вашата вкупно јаглеводород гасови од и до 50 проценти.ПОДОБРИ ПЕРФОРМАНСИТЕ на МОТОРОТ : им помогне на исчисти системи за вбризгување на горивото систем, како и цилиндри, подобрување на вкупните перформанси.НАМАЛУВАЊЕ на ПОТРОШУВАЧКАТА на ГОРИВО не го менува гориво.Не се за употреба во 2-мозочен удар или масло/гас микс мотори.Пакет се вклучени : 3/6 Компјутери x Каталитички Конвертор Почиста (120ml).

Основни карактеристики

Најдобри понуди