• Обновено
Nieco 22295 Двоен 13 Фидер Куќиште

Nieco 22295 Двоен 13 Фидер Куќиште

Rating 
DEN 8922.72

Залиха
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Nieco broilers се меѓу лидерите во автоматско broilers користи во брзо се служи јадење амбиент.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Куќиште, Двоен 13" Фидер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди