• Обновено
Тетоважа Машина Ротари Тетоважа Електрични Салон Тример, Пирсинг & Тетоважа Материјали И Почетници, Опрема, Стручни

Тетоважа Машина Ротари Тетоважа Електрични Салон Тример, Пирсинг & Тетоважа Материјали И Почетници, Опрема,

Rating 
DEN 546.96

Залиха
Во магацинот.

Тетоважа Машина Ротари - Тетоважата Машина Ви Нуди Безбеден И Брз Начин Да Се Одбележи Тетоважа На Кожата.Машина За Две Цели, Во Комбинација Со Намалување Линија Тетоважа Машина За Магла Тетоважа Машина Како Целина.Тетоважа Машина Тетоважа - Тетоважата Машина Ви Нуди Безбеден И Брз Начин Да Се Одбележи Тетоважа На Кожата.Со Супериорен Квалитет Материјал, Стабилни Перформанси И Ниска Греење, Тоа Може Да Се Работи За Долго Време Да Се Водат.Машина За Полнење Тетоважа - Мала, Тивка, Лесен И Компактен, Многу Увери За Долгорочна Употреба.Иглата Брзина Е Брз И Стабилен, Многу Сигурни И Практични За Употреба.Пиштол Тетоважа Пиштол Машина За Две Цели, Во Комбинација Со Намалување Линија Тетоважа Машина За Магла Тетоважа Машина Како Целина.Самолепливи Се Справи Со Завој, Не Е Лесно За Рачка За Да Се Лизга Надвор Поради Пот.Комплет Хена Тетоважа - Ви Нуди Е Бесшумна Средина За Работа Во & Мала Тежина Noiseless Машина.Оваа Машина Работи Неспокојот, Потивко Работа На Понизок Напон Без Одолговлекување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди