• Обновено
50pcs/многу М3(3мм) А2 Нерѓосувачки Челик Рамен Точка Копачка Хексадецимален Socket Set Завртки Метрички DIN913 (M3 x 4mm)

50pcs/многу М3(3мм) А2 Нерѓосувачки Челик Рамен Точка Копачка Хексадецимален Socket Set Завртки Метрички DIN913

Rating 
DEN 143.76

Залиха
Во магацинот.

DIN913 Направени во Кина од страна на junter.Станот Точка Копачка Хексадецимален Socket Set Завртки.M3 x 0.5 Теренот x 4mm.Со Ален Клуч Големина:1.5 mm.Поставете Завртки.Големина : 3мм Дијаметар x 0.5 Тема Теренот Завртка Должина 4mm Ова е за една кеса од 50 парчиња.

Основни карактеристики

Најдобри понуди