• Обновено
Lsxlsd Двојно-Layer Мали Медицина Кутија Семејна Медицина Складирање Кутија Домаќинство Слоевит Прва Помош Кутија Медицински Кутија За Складирање Кутија Медицина Град

Lsxlsd Двојно-Layer Мали Медицина Кутија Семејна Медицина Складирање Кутија Домаќинство Слоевит Прва Помош Кутија

Rating 
DEN 540.00

Залиха
Во магацинот.

Домаќинство медицина складирање кутија За складирање кутија може да се користи како лек кутија или како складирање кутија за чување на малите нешта во животот.Двоен слој за складирање, повеќе складирање, двоен слој за поделба на дизајнот, поголем капацитет, може да се чуваат според вашите потреби.Голема тока, лесно да се префрлат, едно копче притиснете, труд-заштеда на прекинувачот, добро стегање, да ги задржи медицина сува.Име на производ : За дома use First Помош Kit Product Боја : White Product материјал : plastic Product големина : како на сликата shows Scope на примена : во болница, семејство, патувања.Пакувањето на производот : 1x Медицина Градите Складирање Box The медицина кутија е направен од високо квалитетни материјали и се трајни.Голем капацитет, лесно да го решите, лесно за чување, уредно чуваат, сите видови на предмети нема да биде нејасна.Погоден за чување на лекови на различни големини, со сеопфатна листа на разни лекови, уредно чување на разни лекови, погодно вршење на медицина кутии.

Основни карактеристики

Најдобри понуди