• Обновено
Xcut Гилотина Хартија Машина, 13-Инчен

Xcut Гилотина Хартија Машина, 13-Инчен

Rating 
DEN 1533.60

Залиха
Во магацинот.

Голем ергономски се справи.Прецизно мерење мрежа. 33x36cm продолжен workspace.Пакет Должина на Производот : 11.95 инчи.DOCRAFTS-Xcut Гилотина Хартија Машина.Ова е одлична алатка да има околу вашиот занает соба да се користи на било која хартија, занает проект!На хартија машина има многу опции, вклучувајќи : голем ергономски рачка; стигнале владетели; магнетни сечење печат; хартија за заклучување за прецизно намалувања; корисни хартија големини се означени; има 33x36cm продолжен workspace; силна и безбедна анти-падот сечење рака и безбедноста стража.Тоа е не се лизга; може да се намали 12x12 инчен трудови; и има прецизни мерења на локации мрежа.Овој пакет содржи едно 12 инчен хартија машина.Увезени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди