• Обновено
Jushope Авто Центар Конзола Покрие Подлога, СТП Кожа Автомобил Потпирач на Седиште Кутија Покрие Заштитник, Универзална Водоотпорен Центар Конзола Потпирач Подлога з

Jushope Авто Центар Конзола Покрие Подлога, СТП Кожа Автомобил Потпирач на Седиште Кутија Покрие Заштитник,

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

【Високо Квалитетен Материјал】Нашиот центар конзола поклопецот е направен од високо-квалитет СТП кожа.Тоа е да се носат-отпорни, дише, мека, водоотпорен, и површината е лесно да се чисти. 【Погоден за Повеќето Возила】12.59 инчи во Должина, 7.48 инчи во Ширина.Погоден за повеќето автомобили, ве молиме да се измери големината на централната конзола пред купување, така што нашата потпирач влошки совршено одговараат на вашиот автомобил. 【Обезбедува Целосна заштита】Кожа центар конзола подлога не само што го прави вашите раце и колена се чувствуваат удобно на допир, но, исто така, обезбедува сеопфатна заштита за вашиот центар конзола за да се спречи милениче шепи, нечистотија, и лепливи прсти. 【Лесна инсталација】 авто потпирач поклопецот е дизајниран со двојно еластична еластична бенд, кој може да биде фиксиран на централната конзола без алатки. 【Купи со доверба】Ако постои проблем со вашиот авто центар конзола подлога, ние ќе го замени тоа за вас бесплатно!Или да ви даде целосна наплата веднаш.

Основни карактеристики

Најдобри понуди