• Обновено
Hamile Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3 / Fitbit Полнење 3 SE, Водоотпорен Замена Види Рака Фитнес Спорт Бенд Wristband за Жени Мажи, Голем, Маслинесто Зелена

Hamile Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3 / Fitbit Полнење 3 SE, Водоотпорен Замена

Rating 
DEN 167.76

Залиха
Во магацинот.

Известување : Поради димензионални толеранција помеѓу различните trackers, тоа може да предизвика дека неколку бендови се малку тешко да се закачите на индивидуални Полнење 3, но тие можат да работат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди