• Обновено
Биометриски Пиштол Безбедно за Пиштоли, Отпечатоци Рака Пиштол Безбедно Оружје, Брз Пристап Пиштол Безбедно за Дома, Биометриски Отпечаток Пиштол Безбедно Пиштол

Биометриски Пиштол Безбедно за Пиштоли, Отпечатоци Рака Пиштол Безбедно Оружје, Брз Пристап Пиштол Безбедно

Rating 
DEN 527.76

Залиха
Во магацинот.

Поставени на сефови вклучува pry отпорни на вратата, трајни двојно-layer челик домување и беспрекорно заварени pry-доказ челик тело за крајната превенција против пауза-in.【БРЗ ПРИСТАП Биометриски Пиштол Безбедно за Пиштоли】 БРЗ ПРИСТАП до вашиот пиштол безбедно и скапоцености, документи, како и огнено оружје(s) од автоматско отворање на вратата.Исто така можете да го поставите на режим за нечујно.Пред-drilled дупки и хардвер вклучени за подно-монтажа.ИНСТАНТ Биометриски / PIN Код и Копче за ПРИСТАП : За екстра-брзо 1 вториот пристап, едноставен допир (на однапред определен отпечаток) е за сите што е потребно.Овој пиштол безбедно може да се одржи до 20 поединечни отпечатоци од прсти, и неговиот допир, животот е повеќе од 1,000,000 пати.Тешки-должност пиштол безбедно е направен на армирано цврст челик ѕид изградба Изградена-во шарки и нова внатрешна безбедност заградата за Трајни боени заврши спречување на корозија избегне да биде уништено и да се обезбеди долгорочна заштита на вашите лични предмети за годините што доаѓаат пиштол безбедно пиштол безбедно ги чува вас и вашето семејство далеку од огнено оружје и заштита на вашите лични предмети цело време.БРЗ ПРИСТАП до вашиот пиштол безбедно и скапоцености, документи, како и огнено оружје(s) од автоматско отворање на вратата. 【Позадинско осветлување на Тастатурата, LED светло и НЕЧУЈНО РЕЖИМ】 Во слабо осветлување ситуации, па можете да го лоцирате вашиот пиштол безбедно со позадинско осветлување тастатура брзо.3", Внатрешни Димензии 11.ИНСТАНТ ПРИСТАП до вашите вредности, документи, како и огнено оружје од автоматско отворање на вратата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди