• Обновено
Loradar Преносни Комбинација Подебели и Подолги 8.2 Нога Стигнале Кабел за Заклучување+Лепило Водител на Плочи за лап-топ компјутери и Други Уреди

Loradar Преносни Комбинација Подебели и Подолги 8.2 Нога Стигнале Кабел за Заклучување+Лепило Водител на Плочи

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

* Пакет тежина 0. 【УПОТРЕБА】За Уреди Без Security Кодот holes There е заклучување слот плоча наредени индустриски одделение 3 M двојно двострано лепило, ги хардвер површината се чисти и ставете го кодот за слот плоча на хардвер површина, По 24 часа (на подолго време, посилна paste),а потоа вметнете ги заклучување главата во чинија и јамка кабел околу фиксен објект.Една клучна лост притисни копче со 360°ротирачкото,.Ние и ветуваме на ти 100% задоволство резолуција.Без ризик, ред сега!. 【Употреба спектар】Придава на лаптопите, десктоп компјутери, Телевизори, монитори, хард дискови, приклучни станици, проектори или било кој друг уред кој има Кенсингтон Безбедност Слот; Заштита на маса, маса, или било фиксен структура.16"), максималниот продолжување должина е 2.【Опис на производот】На компјутер заклучи користи 4 цифрен безбедносен код.Заклучување на главата е направен од супер силен нерѓосувачки челик и двојно рачката за заклучување, подебели и поцврсти.За Лаптопи Со Вграден-во Security Кодот дупки Само едноставно внесете го кодот за главата во слотот, и јамка кабел околу фиксен објект. 【Забелешка】Забелешка : За 2016 година и подоцна Dell лаптопи и таблети, вклучувајќи и некои употреба Благородна заклучување на слотови Inspiron, Ширина, Местото на нејзиното одржување, XPS и уреди без 3*7mm клучалката , мора да се користи со заклучување слот плоча.000 различни и уникатна комбинација. * Дијаметар на челик кабелот е 4.не се изгубени клучеви!Авто-свитканост јаглероден челик кабел, sheathed во заштитен ракав се протега до 8.

Основни карактеристики

Најдобри понуди