• Обновено
Ravensburger 17973 Tabletop Пати Рамна Дрвена Сложувалка Easel - Не се Лизга, се Чувствува Работа Површина Загатка Табела Додаток - за Сложувалки До 1000 Парчиња

Ravensburger 17973 Tabletop Пати Рамна Дрвена Сложувалка Easel - Не се Лизга, се Чувствува Работа Површина Загатка

Rating 
DEN 3695.76

Залиха
Во магацинот.

Дрво.Она што ќе добиете за - цврсти, квалитетни и буковата загатка easel.За лесно и ергономски збунувачки - четири прилагодува поставките за навалување на столбот и да се подигне на збунувачки површината.Не се лизга чувствува заврши држи парчиња мозаик во место.Погоден за максимална загатка големина 24" X 20" (= најмногу 1000 парче и под сложувалки) во пејзаж формат.Компактен и лесен за чување - 29. 5" X 21" Х 2. 5" Кога свитканите станот.Совршен подарок за загатка ентузијаст.Стил : Еден.

Основни карактеристики

Најдобри понуди