• Обновено
Quinn е Пипер Желеа, Различни Пакет на Пиперка Желеа (Jalapeno Пипер Желе, Marionberry Пипер Желе, Праска Habanero Пипер Желе & Малина Пипер Желе) 4 12oz Тегли

Quinn е Пипер Желеа, Различни Пакет на Пиперка Желеа (Jalapeno Пипер Желе, Marionberry Пипер Желе, Праска Habanero

Rating 
DEN 437.04

Залиха
Во магацинот.

Quinn е Marionberry Пипер Желе.Вкусен marionberries, слатко црвено бел пиперки, и нахален цртичка на jalapeno се ѕвездите на оваа шарени шоу, и ние даде две палците нагоре!Ќе добиете позитивни критики служат Marionberry Пипер Желе со месо, пилешко или свинско месо.Quinn е Праска Habanero Пипер Желе е навистина вкус сензација.Праска Habanero Пипер Желе комбинира освежување ѓумбир, слатка праски и зачинета Habanero пиперки.Обидете се оваа пипер желе со своите експлозијата од ѓумбир за секое месо или морска храна.Bagels, muffins, или пченка леб заслужуваат дарежлива dollop.Quinn е Малина Пипер желе е толку разновиден, ќе сакате да се купи повеќе од едно шише од овој популарен пипер желе.Perky Малина Пипер Желе, го прави совршена придружба за било сирење - користете го за да глазура тркалото на brie сирење или само прелива преку крем сирење и да се послужи со крекери на страна.Quinn е Jalapeno Пипер Желе е класичен Jalapeno Пипер Желе, со тоа средна топлина ниво, го прави Quinn е совршен со крем сирење или крекери.Обидете се Jalapeno Пипер Желе, наместо на сенф да додадете zing на вашиот омилен сендвич.Оваа пипер желе различни пакет доаѓа во пакување од четири, одлична за споделување на овој уникатен вкус со пријателите и семејството, или со откривање на која е вашата омилена!.Вкус : Говедско Месо,Малина,Jalapeno,Праска,Ѓумбир,Зачинета.

Основни карактеристики

Најдобри понуди