• Обновено
Ремек Додатоци - 12 Постојан Лепило Сложувалка Лепак Листови со Кора-Off-Поддржувачи

Ремек Додатоци - 12 Постојан Лепило Сложувалка Лепак Листови со Кора-Off-Поддржувачи

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Вклучува 12 постојан лепило листови (секоја 6.75-Инчи со 6.75-инчи).Вклучува доволно лепак 1000-Парче загатка или две 500-Парче загатки. 2 пластични закачалки да се откажам вашиот парче откако е завршена.Лепак листови се брзо, јасно и чисто само лупам и стап.Грбот на двете димензии на сложувалката за дополнителна сила.Ремек загатка лепак листови се лесен начин да се зачува вашата напорна работа.Вклучува 12 постојан лепило листови (секоја 7.5-Инчи со 7-инчи) доволно лепак 1000-Парче загатка или две 500-парче загатки.Постојат, исто така, 2 пластични закачалки да се откажам вашиот парче откако е завршена.Лепак листови се брзо, јасно и чисто само лупам и стап!грбот на двете димензии на сложувалката за дополнителна сила.

Основни карактеристики

Најдобри понуди